TIXIK.sk » Taliansko » Lombardia » Varese » Varese » Aquapark Varese

Aquapark Varese ubytovanie

  
Dátum príchoduDátum odchodu

Porovnanie cien ubytovania - cenové porovnanie hotelov

Otvoriť do nového okna:

Aquapark Varese: Strážca pobytu
Aquapark Varese Mapa Mapa hotelov v Aquapark Varese

Aquapark VareseAquapark Varese

Súvisiace témy

Aquapark Varese: Fotografie

Odporúčané hotely Aquapark Varese


Zobraziť všetky »


Aquapark Varese: Turistický sprievodca - tipy na výlety, turistika, najlepšie reštaurácie


Aquapark Varese Mapa Plánovač výletu na mieru
Mestá v okolí Mestá v blízkosti, Najlepšie hotely v blízkosti, Penzióny, Apartmány, Hostely a ubytovne, Najlacnejšie ubytovanie, Luxusné hotely, Mapa hotelov, Satelitná Google mapa, Turistická mapa regiónu, Cyklotrasy, Plánovač výletov, Aquapark Varese a doprava
Hrad Visconteo Legnano27km
Hrad Borromeo Peschiera58km


Turistické informácie

Kategória: Zábavné parky, Aktuálny čas: 00:47:15, Nadmorská výška: 392m, Adresa: Via Carrobbio, 21100 Varese, Province of Varese, Taliansko, Varese, 21100, Oficiálne WWW stránky : ,

Aquapark Varese je komplex dvoch krytých bazénov v meste Varese na severe Talianska . Nachádza sa v centre mesta na okraji mestského parku. Aquapark Varese je jednou z obľúbených atrakcií mesta a je určený najmä pre plávanie. Nenájdete tu tobogany, divoké rieky a ďalšie typické atrakcie pre veľké bazénové komplexy.

Základné informácie

Kúpanie v mestečku Varese má veľkú tradíciu. Aquapark Varese bol vybudovaný už v roku 1951 a od tej doby bol niekoľkokrát modernizovaný. V súčasnej dobe sa skladá z dvoch bazénov. Veľký plavecký bazén disponuje rozmermi 25 x 16,5 m. Jeho hĺbka je 1,8 m a teplota vody sa pohybuje okolo 27°C. Aquapark Varese myslí aj na deti. Práve pre nich je tu menší bazén dlhý 12 m, široký 5 m a hlboký 0,8 m. Vstupné je veľmi nízke. Aquapark Varese ponúka tiež akcie, kedy je vstupné úplne zadarmo. Viac o cenníku a otváracej dobe nájdete na internetových stránkach bazéna (v taliančine, pozri zaujímavé odkazy) .

Ďalšie aktivity

Okrem voľného plávania ponúka Aquapark Varese aj niektoré ďalšie aktivity. Návštevníci sa môžu zúčastniť niektorého z ozdravujúcich a športových programov (napr. vodný aerobik) . Je tiež možné navštíviť kurz plávania, ktorý je vedený miestnymi vyškolenými pracovníkmi. Aquapark Varese sa tiež často stáva sídlom rôznych závodov a súťaží. Bazény sú otvorené každý deň v týždni a zoznam kurzov a programov je uvedený na internetových stránkach.


Informácie a fakty

GPS: 45.8161, 8.8211
Nadmorská výška: 392 m
Telefón:
Typ zábavného parku:
Charakter zábavného parku:
Dátum vzniku:
Náväznosť na ďalšiu atrakciu:
Domáce zvieratá povolené:
Je súčasťou siete zábavných parkov?:
Aká je ročná návštevnosť?:
Prevádzkovateľ parku:
Dátum poslednej aktualizácie: 19.10.2012 19:47:30

Aquapark Varese: Recenzie

Aquapark Varese zatiaľ nikto nehodnotil. Vlož svoju recenziu ako prvý, ďakujeme!

Mestá v okolí

Varese (0.4km)Induno Olona (3.7km)Cantello (6km)Azzate (4.5km)Comerio (7km)Brunello (6km)Valmorea (9km)Gavirate (9km)Casale Litta (8km)

Webmap: 1 2 3