TIXIK.sk » Kúpanie » Poľsko » Malopoľské vojvodstvo » Aquapark Zakopané

Aquapark Zakopané ubytovanie

  
Dátum príchoduDátum odchodu

Porovnanie cien ubytovania - cenové porovnanie hotelov

Otvoriť do nového okna:

Aquapark Zakopané: Strážca pobytu
Aquapark Zakopané Mapa Mapa hotelov v Aquapark Zakopané

Aquapark ZakopanéAquapark Zakopané

Súvisiace témy

Aquapark Zakopané: Fotografie

Odporúčané hotely Aquapark Zakopané


Zobraziť všetky »


Aquapark Zakopané: Turistický sprievodca - tipy na výlety, turistika, najlepšie reštaurácie


Aquapark Zakopané Mapa Plánovač výletu na mieru
Mestá v okolí Mestá v blízkosti, Najlepšie hotely v blízkosti, Penzióny, Apartmány, Hostely a ubytovne, Najlacnejšie ubytovanie, Luxusné hotely, Mapa hotelov, Satelitná Google mapa, Turistická mapa regiónu, Cyklotrasy, Plánovač výletov, Aquapark Zakopané a doprava
Termálne kúpalisko Meander ParkKúpanie16km
TatralandiaKúpanie36km
Aquacity PopradKúpanie36km
Thermal Park BešeňováKúpanie44km
Plavecký bazén AndrychówKúpanie76km


Turistické informácie

Kategória: Kúpanie, Aktuálny čas: 09:43:17, Nadmorská výška: 864m, Adresa: Jagiellońska 32, 34-500 Zakopane, Poľsko, Oficiálne WWW stránky :

Aquapark Zakopané sa nachádza v rovnomennom mestečku na juhu Poľska. Patrí medzi obľúbené poľské aquaparky. Aquapark Zakopané má geotermálny charakter, je preto príjemným spestrením pre návštevníkov horského strediska Zakopané .

Vodné radovánky

Aquapark Zakopané ponúka veľa zaujímavých vodných atrakcií. Ideálny na plávanie je veľký plavecký bazén dlhý 25 m. Má tri samostatné plavecké dráhy a jeho hĺbka sa pohybuje medzi 130 a 150 cm. Nižšie položený rekreačný bazén je priamo stvorený na zábavu. Je vybavený vodnými tryskami, ktoré poskytujú príjemnú masáž. Pohodlie zaisťujú okolité lehátka. Aquapark Zakopané má špecialitu, ktorú len tak nejaký bazén nemá. Je ňou veľký geotermálny bazén nachádzajúci sa na terase pred budovou. Jeho voda má teplotu 30,5 °C a pri kúpaní v ňom sa môžete kochať pohľadmi na zasnežené vrcholky Vysokých Tatier . Aquapark Zakopané sa ďalej môže pýšiť dvoma toboganmi dlhými 167 a 106 metrov. Po dlhej jazde môžete relaxovať v jednom zo 6 typov vírivých bazénikov, v ktorých teplota dosahuje úctyhodných 36 °C. Jedinečný zážitok a veľkú zábavu vám poskytne "divoká rieka", ktorá svojim silným prúdom pripomína neďaleké horské bystriny. Aquapark Zakopané myslí aj na deti, pre ktoré je tu pripravený menší bazén s teplotou 33 °C.

Ostatné aktivity

Aquapark Zakopané ponúka nie jednu, ale hneď niekoľko typov sáun (Fínska sauna, Bio Sauna, Soľná sauna) . Okrem toho disponuje parným kúpeľom a relaxačnými miestnosťami. V areáli sa tiež nachádza moderná bowlingová herňa, ktorá je otvorená denne od 10.00 do 22.00 hod. Aquapark Zakopané tiež poskytuje kurzy plávania a ozdravné pobyty pre deti s chybným držaním tela. Občerstviť sa môžete v jednej z niekoľkých reštaurácií. Bazény v aquaparku sú otvorené od 9.00 do 22.00 hod. (Podrobná otváracia doba - viď zaujímavé odkazy.)


Informácie a fakty

GPS: 49.2952, 19.965
Nadmorská výška: 864 m
Adresa URL - cenník vstupného:
Adresa URL : otváracia doba:
Vzdialenosť od parkoviska:
Typ kúpania:
Charakter kúpania:
Plavčík:
Počet bazénov:
Veľkosť najväčšieho bazéna (dĺžka x šírka) v metroch:
Hĺbka najväčšieho bazéna (m):
Dátum poslednej aktualizácie: 19.10.2012 19:39:16

Majiteľom zatiaľ nepotvrdené informácie

Tieto údaje sme dostali ako návrhy od komunity užívateľov TIXIK. Teraz čakajú na overenie majiteľom. Informácie si radšej overte na oficiálnom webe: www.aquapark.zakopane.pl/

Majiteľom zatiaľ nepotvrdené informácie Aktivity: stolný tenis
Majiteľom zatiaľ nepotvrdené informácie Vybavenie: fitness
Majiteľom zatiaľ nepotvrdené informácie Typ kúpania: aquapark

Vidíte chybu? Pomôžte nám ju opraviť

Aquapark Zakopané: Recenzie

Aquapark Zakopané zatiaľ nikto nehodnotil. Vlož svoju recenziu ako prvý, ďakujeme!

Mestá v okolí

Zakopané (1.2km)Kościelisko (4.7km)Murzasichle (6km)Suche (4.7km)Ząb (5km)Poronin (6km)Bustryk (7km)Biały Dunajec (9km)Bukowina Tatrzańska (13km)

Webmap: 1 2 3