TIXIK.sk » Mestá » Vyhľadávanie podľa kategórií

Pridajte sa k nám:Google Plus  facebook  twitter

Mestá z celého sveta ()Zoradiť podľa: Počet obyvateľovPočtu hlasovNadmorská výškaNajbližšíchNajvzdialenejšíchMikročipy namiesto uhlia, nákupné triedy namiesto valcovacích tratí, koncertná sieň namiesto koksovne - Dortmund sa zmenil. Dnes toto najvä..

Nájsť ubytovanie


Mesto ležiace na rieke Ruhr v Porúrí v nemeckej spolkovej krajine Severné Porýnie-Vestfálsko. Bolo založené okolo roku 845 ako ženský klá..

Nájsť ubytovanie


Helsinky sú hlavným a najväčším mestom Fínska . Je to aj najväčší tunajší prístav. V meste nájdete námornú pevnosť, ktorá je zap..

Nájsť ubytovanie410 #200, South 5th Street, Louisville, KY, United States

Nájsť ubytovanie


Bahāwalpur, Pakistan

Nájsť ubytovanie


Деповская ул., 49, г. Оренбург, Оренбургская область, Россия

Nájsť ubytovanie

Am Markt 13, Bremen, Deutschland

Nájsť ubytovanie


Kota Kinabalu, Sabah, Malaysia

Nájsť ubytovanie


Port Said, Port Fouad, Port Said, Egypt

Nájsť ubytovanieLipsko leží na sútoku niekoľkých riek a je najväčším mestom Saska. Je tradičným veľtržným mestom a jednou z veľkých európskych metr..

Nájsť ubytovanieSolún (grécky Thessaloniki) je jedno z najväčších gréckych miest. Leží pri pobreží Egejského mora na severovýchode Grécka . Centrum ..

Nájsť ubytovanieMesto Drážďany leží na rieke Labe. Je najväčším mestom Saska a piatym najväčším mestom v Nemecku. Prvá zmienka o meste je z roku 1206,..

Nájsť ubytovanieAlbuquerque, NM, USA

Nájsť ubytovanie

Mesto Normiberg leží na rieke Pegnitz. V stredoveku patril Norimberg k jedným z dvoch najväčších obchodných centier na obchodnej ceste z Tal..

Nájsť ubytovanieJamshedpur, Jharkhand, India

Nájsť ubytovanie


Amritsar, Punjab, India

Nájsť ubytovanie
Kansas City, MO, USA

Nájsť ubytovanie

Tuxtla Gutiérrez, Chiapas, Mexico

Nájsť ubytovanieAntverpy sú druhým najväčším prístavom v Európe , ležia na rieke Šelda. Nachádza sa v Belgicku asi 40 kilometrov severne od hlavného me..

Nájsť ubytovanie

        4                      15  16  17  18  19  20  21