TIXIK.sk » Mestá » Vyhľadávanie podľa kategórií

Pridajte sa k nám:Google Plus  facebook  twitter

Mestá ()Zoradiť podľa: Počet obyvateľovPočtu hlasovNadmorská výškaNajbližšíchNajvzdialenejších


София, ул. Позитано 12, България

Sofia je hlavné mesto Bulharska . Leží v západnom Bulharsku na úpätí horského masívu Vitoša a patrí k najstarším mestám v Európe. Mes..

Nájsť ubytovanie

Varna je bulharské mesto na pobreží Čierneho mora. Je tretím najväčším mestom v Bulharsku a žije tu viac ako 60 tisíc obyvateľov. Varn..

Nájsť ubytovanie


Burgas je štvrté najväčšie mesto v Bulharsku . Nachádza asi 36 km od mestečka Nesebar a približne 20 km od letoviska Sozopol , na pobreží..

Nájsť ubytovanie


Sliven je mesto v juhovýchodnom Bulharsku . Jedná sa o pekné mesto, ktoré je obklopené horami. Pohľady do histórie Oblasť Sliven bola zrej..

Nájsť ubytovanie


Vidin je historické mesto a prístav na južnom brehu rieky Dunaja v severozápadnej časti Bulharska , blízko hraníc so Srbskom a Rumunskom . J..

Nájsť ubytovanie


Asenovgrad je mesto v južnom Bulharsku , ktoré sa nachádza v provincii Plovdiv . V súčasnosti obýva Asenovgrad približne 55 000 obyvateľov. ..

Nájsť ubytovanieTrojan je mesto v centrálnom Bulharsku . Nachádza sa približne 160 km od hlavného mesta Sofia . Mestom preteká rieka Beli Osam a obýva ho prib..

Nájsť ubytovanieCarevo je mesto a prímorské letovisko v juhovýchodnom Bulharsku . Nachádza sa v provincii Burgas na dvoch malebných poloostrovoch na pobreží..

Nájsť ubytovanie

Sozopol je mesto, ktoré leží na pobreží Čierneho mora v Bulharsku a vzniklo pôvodne ako grécka kolónia s názvom Apollonica Pontica. O me..

Nájsť ubytovanie


Primorsko je malé letovisko na pobreží Čierneho mora, v južnej časti Bulharska . Miestne atrakcie sú predovšetkým kúpanie, vodné športy ..

Nájsť ubytovanie

Byala je prímorské letovisko v severovýchodnom Bulharsku . Mestečko sa nachádza v provincii Varna, približne 70 km severne od medzinárodného..

Nájsť ubytovanie


Albena je dôležité letovisko na brehoch Čierneho mora v severovýchodnom Bulharsku . Základné fakty Albena vznikla v roku 1958 ako malé mes..

Nájsť ubytovanie
  1