TIXIK.sk » Grécko » Attiki » Najväčšie mestá Grécka

Pridajte sa k nám:Google Plus  facebook  twitter

Najväčšie mestá Grécka

Kompletný zoznam najväčších miest v Grécku s fotografiami a informáciou o počte obyvateľov. Mestá môžete ďalej triediť podľa rôznych parametrov.Kam ďalej?

Zoradiť podľa: Počet obyvateľovPočtu hlasovNadmorská výškaNajbližšíchNajvzdialenejších


Atény sú hlavným mestom Grécka a nachádzajú sa na polostrove Atika. Mesto je nielen modernou metropolou, ale predovšetkým kolískou filozofie, demok..

Nájsť ubytovanie

Solún (grécky Thessaloniki) je jedno z najväčších gréckych miest. Leží pri pobreží Egejského mora na severovýchode Grécka . Centrum gréckej oblast..

Nájsť ubytovanie

Pireus je jedno z najvýznamnejších miest oblasti Atiiki v Grécku . Pireus leží na juhu krajiny, asi 8 km od hlavného mesta Atény . Je to najfrekven..

Nájsť ubytovanieChania je dôležité turistické centrum ostrova Kréta v Grécku . Nachádza sa v najzelenšej a najúrodnejšej časti celého ostrova a až do roku 1972 bol..

Nájsť ubytovanie

Σακκά 9, Ιωάννινα, Greece

Nájsť ubytovanieRhodos je hlavné mesto gréckeho ostrova Rhodos. Nachádza sa v jeho najsevernejšej časti. Staré mesto Rhodos vrátane pamiatok bolo zapísané v roku 1..

Nájsť ubytovanie


Kos je hlavné mesto rovnomenného ostrova v Grécku . Patrí medzi mestá s nádherným panoramatickým výhľadom do okolia. V histórii bolo mesto ovplyvnen..

Nájsť ubytovanieMykonos je hlavné a najväčšie mesto obľúbeného gréckeho ostrova Mykonos, ktorý sa nachádza v súostroví Kyklady v Egejskom mori. Mesto Mykonos leží ..

Nájsť ubytovanieParga je mesto na gréckej pevnine, ktorého minulosť siaha až do 12. storočia. V tom čase tu zakladatelia položil prvý kameň hradu Kastela, ktorého ..

Nájsť ubytovanie

  1