TIXIK.sk » Región » Vyhľadávanie podľa kategórií

Pridajte sa k nám:Google Plus  facebook  twitter

Tip na výlet, počet výsledkov: 743

(20)
(61)
(86)
(3)
(56)
Zoradiť podľa: Počtu hlasovNajbližšíchNajvzdialenejších


Pohorie Mátra je najvyššie pohorie Maďarska . Oblasť je dlhá 40 km a široká 13 km. Mátra je chránenou krajinnou oblasťou. Najvyššími vrcholkami sú K..

Nájsť ubytovanie

Arrábida Natural Park, N10-4, 2900 Setubal, Portugal

Nájsť ubytovanie

Interlaken je známe lyžiarske stredisko v centrálnom Švajčiarsku . Jeho názov ("medzi jazerami") je odvodený z jeho polohy. Interlaken sa nachádza m..

Nájsť ubytovanie


Vysoké Tatry sú najvyšším pohorím na Slovensku . Ležia v severnej časti krajiny pri hraniciach s Poľskom . Sú najvyšším pohorím tzv. karpatského obl..

Nájsť ubytovanie

Zemplínska Šírava je priehrada, ktorá sa nachádza na východnom Slovensku , pri meste Michalovce . Je to druhá najväčšia vodná plocha na Slovensku . ..

Nájsť ubytovanie

Balaton alebo aj Blatenské jazero je najväčšie sladkovodné jazero v Európe . Jazero je dlhé 77 km, široké 14 km s rozlohou 600 km2. Priemerná hĺbka..

Nájsť ubytovanie


Ostrov Cres je chorvátsky ostrov v Kvarnerskom súostroví. Tento ostrov je menší ako susedný ostrov ostrov Krk . Nachádza sa na severe Jadranského m..

Nájsť ubytovanie

Malbun, 9497, Liechtenstein

Nájsť ubytovanie


Plitvické jazerá sú najznámejší národný park nachádzajúci sa v Chorvátsku . Leží v Licko - senjskej župe na hornom toku rieky Korana , medzi vápenco..

Nájsť ubytovanie

Národný park Hortobágy sa rozkladá okolo rovnomennej obce v Maďarsku a má rozlohu 70 000 ha. V roku 1999 bol Národný park Hortobágy zapísaný do Zo..

Nájsť ubytovanie

Rua Conego Albano Falcao, Bairro Rubacar, Portugal

Nájsť ubytovanie


Azory sú sopečné ostrovy, ktoré patria Portugalsku . Nachádzajú sa v Atlantickom oceáne po oboch stranách Stredoatlantského chrbta, asi 1500 kilomet..

Nájsť ubytovanie

Carre Santa María del Cami, 1 Isla de Mallorca ES-07108, España

Mallorca je najväčší ostrov v Španielsku . Nachádza sa v Stredozemnom mori v oblasti Baleárskych ostrovov. Kombinácia morských pláží a vysokých hôrD..

Nájsť ubytovanie


Ostrov Ischia je obľúbené stredomorské letovisko, ktoré mimo pláží ponúka aj liečivé pramene. Nachádza sa v Neapolskom zálive, asi 30 km vzdušnou či..

Nájsť ubytovanie

Neziderské jazero, alebo jazero Fertö, je jediné veľké stepné jazero v Evrope (okrem Balatonu ) . Rozkladá sa na hranici Rakúska a Maďarska a asi..

Nájsť ubytovanie


Eggstraße 4, Riezlern, Österreich

Nájsť ubytovanie


Lehmkuhle 6, Grebin, Deutschland

Nájsť ubytovaniePieniny je názov pre turisticky veľmi atraktívnu oblasť a pohoria na hraniciach Slovenska a Poľska . Slovenskú časť pohoria Pieniny, tzv. Zamagurie..

Nájsť ubytovanie

  1