TIXIK.sk » Ostrovy » Vyhľadávanie podľa kategórií

Pridajte sa k nám:Google Plus  facebook  twitter

Ostrovy na celom svete

(40)
(37)
(460)
(88)


Zoradiť podľa: Počtu hlasovNajbližšíchNajvzdialenejších


Ostrov Cres je chorvátsky ostrov v Kvarnerskom súostroví. Tento ostrov je menší ako susedný ostrov ostrov Krk . Nachádza sa na severe Jadranského m..

Nájsť ubytovanie

Havaj je najväčší ostrov zo 130 ostrovov Havajského súostrovia. Nachádza sa západne od amerického kontinentu v Tichom oceáne. Havaj administratívne ..

Nájsť ubytovanie

Ostrov Vulcano je jeden z Liparských ostrovov, ktoré patria Taliansku . Leží v Stredozemnom mori na sever od Sicílie. Ostrov Vulcano je malý ostrov ..

Nájsť ubytovanie


Bora Bora je jeden z najkrajších a najznámejších ostrovov Spoločenských ostrovov v súostroví Francúzska Polynézia . Leží približne 280 km od Tahiti...

Nájsť ubytovanie

Špicbergy (Svalbard) je súostrovie na hranici Atlantického a Severného ľadového oceánu, patriaci Nórsku . Leží asi 700 kilometrov severozápadne od N..

Nájsť ubytovanie

Stromboli je ostrovček sopečného pôvodu o veľkosti 12,2 km2, ktorý je súčasťou Liparských ostrovov, patriacich k Taliansku . Nájdete ho severne od S..

Nájsť ubytovanie


Théra je pôvodný názov súčasného gréckeho ostrova Santorini v období pred kataklyzmatickou erupcií vulkánu. Podľa odhadov došlo k erupcii v polovic..

Nájsť ubytovanie

Boa Vista je tretí najmenší ostrov Kapverd . Ponúka však na rozdiel od Salu nedotknutú prírodu, krásne pláže a minimum hotelov. Pohľad do histórie..

Nájsť ubytovanie

Guam je ostrov, ktorý sa nachádza v časti Oceánie nazývanej Mikronézia. Guam je v dnešnej dobe pod správou USA a je tiež dôležitou vojenskou základ..

Nájsť ubytovanie


Ostrov James Bond, oficiálne ostrov Ko Tapu alebo tiež Nail Island, je populárny a často navštevovaný ostrov, ktorý sa objavil vo filme Muž so zlato..

Nájsť ubytovanie

Ohňová zem (Tierra del Fuego) je súostrovie pri južnom cípe Južnej Ameriky . Rovnaký názov nesie aj hlavný ostrov tohto súostrovia. Ohňová zem sa ro..

Nájsť ubytovanie

Umelé ostrovy Dubaj sú najznámejším projektom umelých ostrovov. Táto gigantická stavba sa nachádza v Spojených arabských emirátoch , neďaleko od jed..

Nájsť ubytovanie  1                      12  13  14  15  16  17  18  19  20  21   


Severná Amerika

Kanada (427), USA (460)